Z przyjemnością informujemy, że od dziś naszym oficjalnym patronem medialnym zostaje PZPN!

Jest to krok milowy w naszej działalności i ogromna mobilizacja do dalszej pracy. Cieszymy się, że projekt który prowadzimy cieszy się dobrym odbiorem i zainteresowaniem. Dzięki dzisiejszemu partnerstwu E-LIGA wkracza na wyższy poziom.

” Współpraca PZPN i E-LIGI to ważny krok w rozwoju sceny Pro Evolution Soccer w Polsce, a także kolejna możliwość podtrzymywania zainteresowania piłką nożną w czasach pandemii” – mówi Jarosław Radzio, koordynator projektu PZPN eFutbol.

” Jestem przekonany że dzięki współpracy, wspólnymi siłami zainteresujemy więcej klubów piłkarskich do otwierania sekcji esportowych i wykorzystywania ich w komunikacji ze swoimi kibicami” – mówi Michał Gryckiewicz, współorganizator E-LIGI.

“Wierzymy, że nasz projekt zachęci i przyciągnie grono młodych zawodników. Od niedawna pojawiają się pierwsze symptomy zmiany pokoleniowej w eFtooball PES. Nadchodzi czas gdzie młode wilki staną przed szansą gry w drużynie ze starymi wygami. To kolejne podobieństwo do prawdziwego piłkarskiego życia” – dodaje Dawid Nowak, współorganizator E-LIGI.

W ramach współpracy na profilu Łączy nas eFutbol będą pokazywane wybrane mecze E-LIGI. W planach są jeszcze inne atrakcje, o których będziemy informować w przyszłości.

Zostaw komentarz

Masz pytania? Napisz!