Komunikat w sprawie zmian w regulaminie obowiązujących od 16.10.2020

Drodzy Gracze,

słuchając Waszych opinii i dążąc do wyrównania rywalizacji w E-LIDZE postanowiliśmy dokonać aktualizacji regulaminu dotyczącego rozgrywek ligowym w pierwszym sezonie.

Najważniejsze zmiany zostały dokonane w systemie ograniczeń dotyczących zawodników tworzonych przez graczy w trybie Become a Legend, zrezygnowaliśmy m. in. z ograniczenia overalla, przymusu trenowania dodatkowych pozycji.

Obecnie obowiązujące ograniczenia to m. in. :

  • Wszyscy wirtualni zawodnicy z wyłączeniem graczy z główną pozycją jako bramkarz, są ograniczeni sumą punktów umiejętności do 1780.  Na sumę tą składają się WSZYSTKIE przedstawione w tabeli zawodnika punkty umiejętności wraz z obowiązującymi niezależnymi ograniczeniami danej wartości niezależnymi od sumy punktów. (Szczegółowa tabela znajduje się w regulaminie)
  • Gracz jest zobowiązany do gry zgodnie ze swoją zadeklarowaną główną pozycją, wybraną podczas procesu tworzenia zawodnika. Za zgodnego ze swoją zadeklarowaną pozycją rozumie się takiego, który zagra na niej w co najmniej połowie spotkań w lidze podczas danego sezonu.
  • W zakresie wieku dopuszczonych do gry w E-LIDZE wirtualnych zawodników stworzonych w trybie Become a Legend obowiązuje ograniczenie do 23 lat włącznie.

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia i kontrowersje oraz emocje jakie wzbudziły postanowiliśmy wprowadzić, również zapis dotyczący świadomego obejścia regulaminu oraz regulację dotyczące poszanowania innych uczestników ligi, który będzie respektować w szczególności w kontekście portali społecznościowych :

  • Każde działanie mające na celu obejście regulaminu, wykorzystania gameplayu lub niewiedzy Organizatorów w celu osiągnięcia korzyści, może skutkować karami indywidualnymi lub zespołowymi. Przy czym każdy taki przypadek, który spełnia co najmniej jedną z powyższych przesłanek, powinien być zgłaszany Organizatorowi, a wykorzystanie błędu lub niewiedzy nie zwalnia z odpowiedzialności.
  • Każdy uczestnik rozgrywek jest zobowiązany do przestrzegania ogólnych zasad kultury osobistej i nie wypowiadania się w sposób mogący zaszkodzić dobremu imieniu drużyn, uczestnik ligi oraz organizatorów.

Bazując, także na doświadczeniu podczas realizacji pierwszych transmisji ligowych do regulaminu został dodany niezwykle istotny dla nas jak i osób udostępniających źródła transmisji punkt:

  • Każda z osób udostępniających obraz na rzecz realizowania transmisji przez Organizatora jest zobowiązana do sprawdzenia po meczu: indywidualnych statystyk graczy drużyny swojej oraz przeciwnej i sprawdzenia zakładki “Match Events”, która znajduje się na trzeciej stronie ekranu głównego po zakończeniu spotkania. Do tejże zakładki, wyświetlanej po spotkaniu na ekranie głównym, można się dostać wykorzystując przyciski R1 i L1 przy klasycznych ustawieniach kontrolera.

Dodatkowo chcemy poinformować, że pełen wykaz zmian otrzymali wszyscy kapitanowie drużyn.

Mamy nadzieję, że tym komunikatem przybliżyliśmy Wam najważniejsze zmiany w regulaminie, jednocześnie chcemy podkreślić, że tylko regulamin dostępny na naszej stronie jest dokumentem wiążącym, a wszelkie komunikaty i poradniki stanowią jedynie wartość informacyjną o fakcie dokonania zmian i pomocniczą w kontekście dostosowania się do nich.

z poważaniem

Komisja E-LIGI

Michał Podlas

Michał Gryckiewicz

Grzegorz Duda

Dawid Nowak

  • E-LIGAeFootballGKS JastrzębieGKS TYCHYGórnikOdraPodsumowanieRuchŚląskWidzewZawisza
    PODSUMOWANIE KOLEJKI NR 1

Zostaw komentarz

Masz pytania? Napisz!