Komunikat w sprawie zmiany Regulaminu

Drodzy uczestnicy E-LIGI

w odpowiedzi na liczne głosy związane z wątpliwościami dotyczącymi tworzenia przez graczy wirtualnych zawodników w trybie Become a Legend, postanowiliśmy zaktualizować regulamin i dodać nowe ograniczenia :

  • Każdy gracz jest zobowiązany do stworzenia wirtualnego zawodnika zgodnie ze swoim przeznaczeniem i główną pozycją na jakiej będzie występował.
  • Zakaz przekraczania wartości 95 w żadnym z poszczególnych parametrów określonych prze grę w skali 1 od do 100 poza staminą, aggression, jump i kicking power. – ten punkt nie dotyczy zawodników z ustawioną główną pozycją jako GK
  • Przyzwolenie na wykorzystanie przez gracza wirtualnego zawodnika wyłącznie na pozycjach jakie ma wyuczone w stopniu A, przy zastrzeżeniu, że zawodnik ten nie może przekraczać oceny ogólnej przypisanej do danej pozycji.

Dodatkowo mając na uwadze krótki termin do startu ligi i z myślą m. in. o zgłoszonych oraz zatwierdzonych wirtualnych zawodnikach postanowiliśmy dodać zapisy mówiące o:

  • Dopuszczeniu w wyjątkowych sytuacjach możliwości wykorzystania przez graczy wirtualnego zawodnika i wystąpienia nim na niewyuczonej przez siebie pozycji, w przypadku jeśli jeden z zawodników mających wyuczoną tą pozycję, dostał w trakcie meczu czerwoną kartkę lub odbywa przymusową pauzę wykluczającą go z danego meczu.
  • Przypadku niezarejestrowania dodatkowej pozycji, gracz w takiej sytuacji może na niej występować, rejestrując taką pozycję poza procesem tworzenia zawodnika w BAL. W tym celu jest zobowiązany do utworzenia wiernej kopii tego zawodnika przy wykorzystaniu trybu edit mode, a następnie przesłanie zrzutów ekranu z ustawioną główną zarejestrowaną pozycją, taką jaką chce dodać do swojego zawodnika. Jeśli na tej pozycji gracz nie przekroczy overalla 85 to zostanie mu ona dopisana jako dodatkowa.

Szczegółowa treść zapisów i regulamin w aktualnym brzmieniu dostępny jest pod adresem: https://eliga.com.pl/regulamin-rozgrywek/

  • CiekawostkiE-LIGA
    TYPERIADA!
Masz pytania? Napisz!