PIERWSZA W POLSCE LIGA E-SPORTOWA DEDYKOWANA WYŁĄCZNIE REALNYM KLUBOM PIŁKARSKIM

Wychodzimy na przeciwko rosnącej wirtualizacji życia. Obecnie możemy zaobserwować tendencje przenoszenia sportowych emocji do świata wirtualnego. E-sport staje się zjawiskiem o coraz większym zasięgu. Wraz z tym pojawiają się wielkie eventy oraz pieniądze.
Poprzez udział w naszej lidze klub poszerzy swoje horyzonty, pozyska nowych fanów oraz stanie do walki w elitarnym gronie prawdziwych piłkarskich drużyn. E-LIGA dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy na temat środowiska PESA w Polsce, stworzyła miejsce do unikatowej rywalizacji klubowej.

WYJĄTKOWOŚĆ LIGI TO PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALIZM I NAJLEPSZY POZIOM TRANSMISJI

Nasi komentatorzy zadbają o iście piłkarski klimat podczas meczów, jak również swoją wiedzą wyjaśnią wiele niuansów trybu 10v10.

  • Dawid “Pentoza” Nowak
  • Filip “FunDlaLam” Wójcik

tworzą trzon ekipy komentatorskiej. Jednak często będziecie mogli usłyszeć głosy innych ekspertów, którzy gościnnie wesprą naszych komentatorów.

STRONA WWW

Znajdzie się tam miejsce dla dyskusji jak również statystyk, ciekawostek i felietonów. Cyklicznie zapraszani ciekawi goście będą opisywać na bieżąco wydarzenia w E-LIDZE.
Dodatkowym smaczkiem będzie Profil Gracza. Każdy zawodnik klubu występującego w lidze otrzyma swój indywidualny profil. Znajdować się będą tam różne statystyki meczowe, które uzupełnimy na bieżąco wraz z trwaniem rozgrywek.

DLA NOWYCH KLUBÓW – STAŁA POMOC W PROCESIE BUDOWANIA DRUŻYNY

Zobowiązujemy się do pomocy we wszelakich sprawach organizacyjnych jak i przede wszystkim w procesie rekrutacji składu. Nasza znajomość polskiej sceny PESA pozwala nam na wytypowanie trzonu Twojej drużyny.

Zostaw komentarz

Masz pytania? Napisz!