NABÓR DO SEKCJI

GOOOOOOOL!!! TO BYŁA AKCJA TEGO SEZONU!

Na pewno wielu z Was marzy lub marzyło o karierze komentatora sportowego. To dzięki Nim, możemy jeszcze bardziej emocjonować się wydarzeniami piłkarskimi, których nie mamy możliwości obejrzeć z trybuny stadionu. W czasach rozwoju rozgrywek e-sportowych powstaje coraz większe zapotrzebowanie na Broadcasterów, którzy pokażą grę oraz całą otoczkę, szerszej publiczności.

W ostatnim czasie, coraz popularniejsze stają się rozgrywki 10v10 w eFootball PES. Streamowanie spotkań stało się wręcz koniecznością. Mecze, których nie można obejrzeć na żywo a później z odtworzenia nie dają możliwości rozwijania się i tworzenia społeczności wokół projektu. Właśnie dlatego, potrzebujemy twojej pomocy!

Niebawem rusza 2 sezon ligi ePL, powstaje nowa liga PES 10v10 a także chodzą słuchy, że na horyzoncie pojawi się jeszcze jeden arcyciekawy projekt. To wszystko sprawia, że to właśnie TY, możesz stać się komentatorem!

Aktualnie poszukujemy osób, które są w stanie prowadzić samodzielnie streama wraz z komentarzem a także osób, które mogą dołączyć jako ekspert, do duetu.

Czego oczekujemy?

Streamer/Komentator/Caster

  1. Podstawowej wiedzy streamowania online (umiejętność obsługi programów typu OBS/StreamLabs)
  2. Przynajmniej 10mb/s uploadu
  3. Znajomości gry PES
  4. Wysokiej kultury osobistej
  5. Wolnego czasu
  6. Dobrej dykcji
  7. Mikrofonu, który przesyła czysty dźwięk

Komentator wspierający/Ekspert

  1. Dyspozycyjności
  2. Dobrej jakości mikrofonu do rozmów
  3. Przygotowania do meczu (znajomość gry, rozgrywek, ekip)

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz spróbować swoich sił w największych rozgrywkach PES w Polsce, zgłoś się do mnie. Jak to zrobić? Wybierz dowolną formę kontaktu poniżej:

Dawid Nowak (Pentoza133)

Tel. 535 713 884 | DISCORD | Polska Scena PES | Pentoza133@gmail.com

Zostaw komentarz

Masz pytania? Napisz!