EPL 2020 10 vs 10 – RUSZA 2 SEZON NAJLEPSZEJ AMATORSKIEJ LIGI EFOOTBALL PES W POLSCE! ⚪ 🔴

Po sukcesie 1 odsłony ePL2020, szykuje Nam się niesamowity, drugi odcinek tego piłkarskiego serialu. W amatorskich rozgrywkach udział zapowiedziało aż 17 zespołów! Oznacza to, że rodzina eFootball rozmnaża się w niesamowitym tempie.

Kibice polskiej sceny Pro Evolution Soccer odliczają już dni do rozpoczęcia drugiego sezonu ligi polskiej w trybie 10 vs 10.
Poprzedni, premierowy sezon w którym udział brało 8 zespołów dostarczył nam nie tylko olbrzymich emocji na ekranach naszych monitorów/telewizorów/telefonów ale co najważniejsze określił poziom na jakim obecnie znajdują się polskie drużyny pod kątem e-sportowym i organizacyjnym które dopiero od tego roku przystąpiły szturmem na szerokie wody europejskiej sceny PES’a . Kapitanowie jak i poszczególni członkowie drużyn z pewnością czekają już na ogłoszenie oficjalnego terminaża który pozwoli im oszacować swoje szanse ale i również obrać taktykę na cały nadchodzący sezon.

Pierwszym mistrzem premierowej edycji został– Łódzki Red Wolves (e-sportową sekcję Widzewa Łódź) zaraz za jego plecami ujrzeliśmy inne Wilki, z sąsiedniego stada – Wolvpes. Najniższe miejsce na podium przypadło eFootbalilście, sprawującym przy tym największą niespodziankę podczas kampani. Kto zaskoczy teraz?

Jedno jest pewne, zespoły które zajęły miejsce na podium podczas ostatniej rywalizacji nie będą chciały spocząć na laurach i planem minimum dla każdej z nich będzie powtórzenie osiągnięcia z ostatniej batalii. Faworytami do wygrania ligi wydają się być ekipy Wilków. Zarówno Widzewskie (Red Wolves) jak i te Żółte (PES’owskie) co zaprezentuje eFootballiści?

Sporym zastrzykiem emocji jak i jakości na wirtualnej murawie będzie obecność nowych drużyn w skład w których wchodzą topowi gracze z Polski (tym nasi reprezentanci m.in. Misiek czy Kasy Bojar) Lista zespołów powiększyła się aż o 10 nowych całkowicie nowych nazw. Drugi sezon liczyć będzie aż 17 ekip!

Do ligi dołączyły nowe siły w postaci Adrenaline, ASL e-sport Team czy MyClub Polska które na papierze są wstanie zagrozić największym siłom ligi z pierwszej edycji. Nie należy również leceważyć ekip które napsuły sporo krwi rywalom w poprzednim sezonie. Ambitni Wychowani na PES’ie to drużyna która wciąż jest w stanie ograć każdego, szalone Fanatics które swoją nieobliczalnością dostarczają sporo wrażeń na boisku jak i dwie czerwone latarnie ligi – GazRobiGaz i Zygma E-Sport Team, które na dobre związała się z Kołobrzegiem i grać będzie pod banderolą tamtejszej Kotwicy.

Przed szansą debiutu stoją również drużyny – Zawisza Bydgoszcz Husaria, Kartel ISS E-Sport Team, Polish Eagles, Tiger Club Polska czy Piecemakers. Niestety nie zobaczymy PRO-EVO-CUP.de które jako jedyne dostarczyło nam w poprzednim sezonie możliwość oglądania czołowych zawodników z reszty Europy (Alexcadabra czy Payamjoon)

Jaka więc będzie druga edycja EPL2020?

👉Ciekawsza – W lidze będziemy mieli możliwość obejrzenia reprezentantów z innych krajów. Czesi połączyli siły z Słowakami i pod nazwą Czech E-Football Crew będą chcieli popsuć plany naszych rodzimych ekip do tego dochodzi 9 pozostałych nowych ekip które przez cały okres przygotowawczy nie próżnowały i sparowały się między sobą.

👉Ładniejsza wizualnie – nowa oficjalna witryna http://epl2020league.pl/ jest już w użyciu. Podczas transmisji uświadczymy nowy specjalny branding a ekipy którymi rozgrywać będą mecze zawodnicy będą odziane w stroje swoich e-sportowych barw.

👉Medialna – już w pierwszym sezonie liga zdobyła spory rozgłos. Czołowe ekipy ligi nie dość, że transmitowały wszystkie ze swoich spotkań, to zadbały także o całą otoczkę kibicowską. Mieliśmy niezwykłą okazję usłyszeć głosy takich komentatorów jak – Pentoza, Nadra czy FunDlaLam. W tym sezonie nie będzie inaczej i do grona tych osób z pewnością dojdą nowe.

👉Bogatsza w statystyki.

Zajrzyj, porównaj, oceń – Od dziś masz wgląd do statystyk każdego gracza biorącego udział w lidze. Królowie strzelców i asyst powalczą o korony. Kto zostanie największym brutalem ligi, a kto maeostro od podań?

Także siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy bo już 14 czerwca 2020 rusza druga edycja ligi 10 vs 10 zrzeszająca ze sobą ponad 200 najlepszych graczy z Polski ale i nie tylko. Oby nadchodzący sezon tak jak poprzedni obfitował w emocje i był wszystkich dla nas grających w PES’a trampoliną do stworzenia społeczności której zazdrości nam cały growy świat!

Kalendarz spotkań:
http://epl2020league.pl/index.php/epl-2020/sezon-2/calendar/72-epl2020-2

Tabela:
http://epl2020league.pl/index.php/epl-2020/sezon-2/table/72-epl2020-2

autor: Przemysław Polaczyk (German)

Zostaw komentarz

Masz pytania? Napisz!